Skip to Content
Hlavní výhody používání pohlcovače vlhkosti v domácnosti.

5 výhod používání pohlcovače vlhkosti

Pohlcovač vlhkosti je nejefektivnějším pomocníkem při boji s nadměrnou vlhkostí

Máte doma vlhko? Pak byste možná měli přemýšlet o tom, zda u Vás doma nezačít používat pohlcovač vlhkosti. A proč? Protože Vám pomůže zbavit se problémů s vlhkostí. Podívejte se na 5 hlavních výhod, které pohlcovač přináší.

1. Kontroluje úroveň vlhkosti

Pohlcovač vlhkosti je perfektní řešení do domácnosti. Vzduch v místnosti s ním bude příjemnější a pomůže Vám udržovat úroveň vlhkosti, která je optimální pro Vaše zdraví.

2. Předchází vzniku a šíření plísní

Plísně jsou jedním z nejčastějších důsledků nadbytečné vlhkosti. Pohlcovač vlhkosti snižuje relativní vlhkost na optimální hodnotu, při které se již tyto mikroorganismy nešíří. Ochráníte Vaše zdraví tím, že zničíte příčinu mnoha alergických onemocnění, ale i Váš majetek před napadení plísněmi, opadáváním omítky a odlepováním tapet.

3. Zlepšuje fyzickou i psychickou pohodu

Nadměrná vlhkost může mít vliv na fyzické i psychické zdraví Vás i Vaší rodiny. Vytváří pocit chladu, zatuchlosti, ale způsobuje také kýchání a kašel a zhoršuje či podporuje vznik alergických onemocnění. Pohlcovač vlhkosti redukuje nadměrnou vlhkost a pomáhá Vám doma vytvořit svěží a zdraví vzduch.

4. Chrání Váš majetek

Mezi další výhodu pohlcovače vlhkosti patří i to, že pomáhá chránit Váš majetek proti působení nadměrné vlhkosti. Pokud jsou Vaše věci jako oblečení, knihy a jídlo dlouhodobě vystaveny vysoké vlhkosti, mohou být cítit zatuchle a být napadeny plísněmi.

5. Vytváří příjemnou atmosféru domova

Pohlcovač vlhkosti nepomáhá pouze redukovat nadměrnou vlhkost, ale také vytváří u Vás doma jedinečnou atmosféru. Při použití náhradních Artometherapy tablet s esenciálním olejem se Váš domov naplní příjemnou vůní. Vytvořte si tak u Vás doma atmosféru, která Vás povzbudí či uklidní dle Vaší nálady.

Náhradní tablety Artometherapy s esenciálním olejem Vám pomohou nejen pohlcovat nadměrnou vlhkost, ale díky nim vytvoříte doma příjemnou atmosféru.

I maličkosti dokáží vytvořit z domova jedinečné místo. Zjistěte, jaký pohlcovač vlhkosti bude nejlépe vyhovovat Vašim potřebám, a vyberte si z 3 jedinečných vůní, které Vás doslova očarují.

Mohlo by vás zajímat