Skip to Content

Dezinfekce a vysoušení po povodních

Po dešti sužovaných dnech přichází čas na úklid a čištění povodněmi znečištěných obydlí. Účinnými pomocníky vám budou výrobky Ceresit Stop. K odstranění plísní použijte Ceresit Stop Plísni All in One.

Účinný prostředek Ceresit Stop Plísni All in One čistí, dezinfikuje, odstraňuje špínu, plísně a bakterie ze zdí, z keramických obkladů, spár a silikonů. Je vysoce účinný proti houbám, mechům a lišejníkům v interiéru. Je připraven k okamžitému použití. Je vhodný pro dezinfekci a čištění koupelen, bazénů, sklepů, kuchyní, teras apod.

Odstranění nadměrné vlhkosti je dlouhodobější proces. Účinným prostředkem je pohlcovač vlhkosti Ceresit Stop. Pohlcující tableta okamžitě váže na sebe vzdušnou vlhkost a tím přispívá k jejímu snižování. Přístroj je přenosné zařízení, které můžete umístit kdekoliv, nepotřebuje elektrickou energii. Po spotřebování tablety ji nahradíte novou a přístroj může fungovat dál. Pro dosažení vyššího účinku použijte více přístrojů.

Koupíte v obchodních sítích Kaufland, Tesco, Globus, Albert, Unihobby, Bauhaus, OBI, Baumax, Hornbach, Merkury Market, DM drogerie, Teta drogerie, v prodejnách Barva-laky a na internetových obchodech AlzaMall.

Více informací o produktech naleznete na www.stop-vlhkosti.cz.

Mohlo by vás zajímat