Pohlcovač vlhkosti PEARL

POPIS PRODUKTU

  • Technologie 2 v 1: kontrola vlhkosti a neutralizace nepříjemného zápachu
  • Vhodný pro místnosti do 10m2 (např. koupelna, obývací pokoj, kuchyně)* 
  • Tichý/není potřeba elektrické energie 
  • Balení obsahuje jednu náhradní tabletu PEARL 
  • Jednoduché použití 

*V závislosti na relativní vlhkosti vzduchu a pokojové teplotě 

VÍCE INFORMACÍ

Expert na regulaci vlhkosti v malých místnostech.

Pohlcovač vlhkosti PEARL je nejlepší řešení k regulaci vlhkosti v malých místnostech do 10 m². Absorbuje přebytečnou vlhkost ze vzduchu a pomáhá Vám v boji důsledky nadměrné vlhkosti, jako je kondenzace vodní páry, zatuchlý zápach a plíseň.

Toto zařízení vydrží účinně pohlcovat vlhkost v místnosti 10 m² po dobu přibližně 2 měsíců. Do přístroje se vkládají unikátní náhradní tablety s dvojím účinkem a ultraabsorpčními aktivními krystaly a jakmile je tableta do přístroje vložena, zařízení okamžitě začne fungovat. Modrá část účinně redukuje pachy a bílá část pohlcuje nadměrnou vzdušnou vlhkost. V závislosti s tím, jak je vlhkost pohlcována, tableta ztrácí svůj objem, dokud se zcela nerozpustí. Nadbytečná vlhkost je přeměněna na solný roztok, který je zachycován ve spodní části přístroje.

Sběrná nádoba na tekutinu je průsvitná, takže můžete snadno sledovat, jak se slaný roztok hromadí uvnitř.

V průběhu své činnosti přístroj PEARL nevydává žádný zvuk – jedná se o přirozený proces absorpce vlhkosti, který nepotřebuje žádný zdroj energie (ani elektřinu či baterie). Je také šetrný k životnímu prostředí, jelikož jeho používáním se nevytváří nadbytečný odpad.

*V závislosti na relativní vzdušné vlhkosti a teplotě v místnosti

Pohlcovač vlhkosti PEARL pomáhá aktivně bojovat s vlhkostí v místnostech do 10m²

NÁVOD K POUŽITÍ

Pohlcovač vlhkosti funguje úplně jednoduše! Ve 4 krocích se jednoduše zbavíte nadměrné vlhkosti a vytvoříte si doma příjemnější a zdravější prostředí:

  1. Odstraňte vrchní kryt.
  2. Otevřete sáček s absorpční tabletou. Tablety se nedotýkejte. Vložte absorpční tabletu do horní části přístroje.
  3. Uzavřete horní kryt.
  4. Potřebujete-li vypustit zásobník, otevřete kryt a vylijte roztok do toalety. Zbytky tablety vymyjte teplou vodou a poté vložte do přístroje novou tabletu.
Pohlcovač vlhkosti PEARL můžete umístit do kterékoli malé místnosti: koupelny, ložnice, nebo do kuchyně.

I když je provoz pohlcovače Ceresit STOP VLHKOSTI PEARL bezpečný, neponechávejte jej v blízkosti dětí a domácích zvířat. Z každé strany pohlcovače by měl být kvůli dobré cirkulaci vzduchu volný prostor minimálně 10 cm. Neumísťujte pohlcovač v blízkosti zdrojů tepla (topení, krby, atd.). Zabraňte kontaktu tablety nebo roztoku s kovy (např. zlaté okraje talíře), kůží, textiliemi, kobercem nebo potahy. V případě kontaktu, okamžitě omyjte znečištěný předmět teplou vodou.