Pohlcovač vlhkosti AERO 360°

Popis produktu

 • v průběhu své činnosti přístroj AERO 360° nespotřebovává žádnou elektrickou energii a nevydává žádný zvuk - jedná se o fyzikální proces absorpce vlhkosti
 • jeho použití je bezpečné a snadné díky speciálnímu odtokovému ventilu a systému proti vylití
 • indikátor na displeji upozorní na nutnost výměny tablety
 • Aerodynamický tvar přístroje umožňuje 360° cirkulaci vzduchu, která zajišťuje vysokou efektivitu přístroje.
 • Přístroj pracuje s tabletami s technologií 2 v 1 - pohlcování vlhkosti a neutralizace zápachu. 
 • Okamžitý účinek  – první kapky jsou viditelné již během 12 hodin*.
 • Balení obsahuje jednu náhradní tabletu 

*V závislosti na relativní vlhkosti vzduchu a teplotě v místnosti 

 

Ekologicky šetrný materiál 

 • přístroje jsou vyrobeny z 60 % recyklovaných plastů 
 • 100% recyklovatelný kartonový obal

VÍCE INFORMACÍ

AERO 360°: revoluce v pohlcování vlhkosti

Pohlcovač vlhkosti AERO 360° je to nejlepší řešení pro kontrolu vlhkosti. Absorbuje nadbytečnou vlhkost, čímž vytváří doma zdravější vzduch.

Pohlcovač vlhkosti AERO 360° představuje revoluci v regulaci nadměrné vlhkosti. Jedinečný systém společnosti Henkel umožňuje 360° cirkulaci vzduchu kolem tablety. Systém pohlcování vlhkosti AERO 360° je funguje na fyzikálním principu – čím větší je kontakt tablety se vzduchem, tím více vlhkosti pohlcuje. Aerodynamický tvar přístroje má unikátní 360° otvor, který pomáhá vzduchu proudit okolo tablety.

Ultraabsorpční tableta 360° umožňuje výjimečnou absorpci. Speciální vlnitý tvar a otvor ve středu umožňují celoplošný kontakt vzduchu s tabletou a zvyšují výkon celého systému. Účinnost je tak vyšší až o 40 %*.

* V porovnání se standardním systémem Henkel

Tento pohlcovač vlhkosti vytváří spolu s náhradní tabletou AERO 360° jedinečný systém, který pohlcuje vlhkost v místnosti o rozloze 20 m² po dobu přibližně 3 měsíců*. Přebytečná vlhkost je zachycena tabletou a následně přeměněna na solný roztok, který je zachycován ve spodní části přístroje. V závislosti s tím, jak je vlhkost pohlcována, tableta ztrácí svůj objem, dokud se zcela nerozpustí.

* V závislosti na relativní vzdušné vlhkosti a teplotě v místnosti

Přístroj AERO 360° sám ukáže, kdy je potřeba vyměnit tabletu za novou. Jestliže tekutina ve sběrné nádobě dosáhne červené plochy na indikátoru plnosti, znamená to, že je dobré zkontrolovat tabletu, zda není potřeba ji vyměnit.

V průběhu své činnosti přístroj AERO 360° nevydává žádný zvuk – jedná se o přirozený proces absorpce vlhkosti, který nepotřebuje žádný zdroj energie (ani elektřinu či baterie). Je také šetrný k životnímu prostředí, jelikož jeho používáním se nevytváří nadbytečný odpad.

Pohlcovače Ceresit STOP VLHKOSTI AERO 360° pohlcují nadměrnou vzdušnou vlhkost, a tím pomáhají zabránit vzniku a růstu plísní, které jsou původcem alergií, astmatu, ucpaného nosu, podráždění kůže a ekzémů.

NÁVOD K POUŽITÍ

Použití pohlcovače vlhkosti AERO 360° je velmi jednoduché. Ve 4 krocích se jednoduše zbavíte nadměrné vlhkosti a vytvoříte si doma příjemnější a zdravější prostředí:

 1. Pro otevření přístroje zmáčkněte označené místo v horní části přístroje.
 2. Otevřete sáček s absorpční tabletou. Tablety se nedotýkejte.
 3. Vložte tabletu modrou stranou dolů do vyklopené části přístroje a zavřete přístroj.
 4. Po úplném rozpuštění tablety otevřete výpustný ventil, roztok vylijte do toalety a do zařízení následně vložte novou tabletu.


I když je provoz pohlcovače Ceresit STOP VLHKOSTI bezpečný, neponechávejte jej v blízkosti dětí a domácích zvířat. Z každé strany pohlcovače by měl být kvůli dobré cirkulaci vzduchu volný prostor minimálně 10 cm. Neumísťujte pohlcovač v blízkosti zdrojů tepla (topení, krby, atd.). Zabraňte kontaktu tablety AERO 360° nebo roztoku s kovy (např. zlaté okraje talíře), kůží, textiliemi, kobercem nebo potahy. V případě kontaktu, okamžitě omyjte daný předmět teplou vodou.

Pohlcovač vlhkosti AERO 360° můžete umístit do obývacího pokoje, kuchyně, koupelny, ložnice, sklepa a dokonce i do karavanu