reduce-humidity-clean-air-stage

Redukcí vlhkosti získáte zdravé ovzduší u vás doma

Několik tipů jak získat zdravé a čisté ovzduší u vás doma!

Čistý vzduch je klíčem k dosažení příjemné atmosféry doma.


Čistý vzduch je klíčem k dosažení příjemné atmosféry doma.  Máme tendenci si myslet, že vzduch venku v ulicích je více znečištěný než ten, který je uvnitř našich domovů, ale pravdou je, že někdy vzduch v našem domě může být horší než vzduch, který nás obklopuje venku. Proto je důležité udržovat v domácnosti čistý a zdravý vzduch.

Budete muset začít drobným úklidem. Je důležité očistit prach, který se hromadí na nedotčených plochách, abyste se vyhnuli jeho létání po bytě. Pravidelně ošetřujte všechny koberce, gauče a jiné doplňky, které mohou nasávat prach, roztoči a jiné alergeny. Požádejte své rodinné příslušníky, aby při vstupu do domu zuli obuv a odložili kabáty. A konečně, nezapomeňte utírat podlahu. Mopování vám pomůže udržovat čistý vzduch zvedáním zbylého prachu, který se může udržovat v domácnosti. 

Nyní, když jste udělali vše vyčistili, nezapomeňte, že je také důležité snížit vlhkost v domácnosti, abyste dosáhli zdravý vzduch. Optimální vlhkost je mezi 50 až 60% relativní vlhkosti. Úroveň vlhkosti se mění v závislosti na počasí a domácích aktivit, proto je důležité vědět, jak ji měřit a kontrolovat. Vysoká nebo nízká vlhkost může způsobit nepříjemný pocit, takže je důležité kontrolovat vlhkost.

Jeden způsob, jak to udělat, je umístit pohlcovač vlhkosti ve svém domě. Toto zařízení pomáhá snižovat přebytečnou vlhkost, kterou máte v místnosti, abyste dosáhli správnou úroveň vlhkosti doma. Umístěte ho do vlhkých místností, kde se pravděpodobně objeví vysoká vlhkost, například do vaší koupelny nebo kuchyně.

 

 

 

reduce-humidity-clean-air-kitchen
V kuchyni můžete získat čistý vzduch s pohlcovačem vlhkosti, který absorbuje přebytečnou vnitřní vlhkost.

Pohlcovač vlhkosti může pomoci dosáhnout čistý vzduch u vás doma. Ale co když byste mohli doma snížit přebytečnou vlhkost a zároveň vytvořit speciální pohodovou atmosféru? Aromaterapie náplně znějí jako dobrá volba pro dosažení obou. Tyto náplně do pohlcovače vlhkosti spojují účinnost pohlcovače vlhkosti se speciálními vonnými látkami, které přinesou náladu na relaxaci, energii nebo pohodlí doma.

 

5 výhod používání pohlcovače vlhkosti

Hlavní výhody používaní pohlcovače vlhkosti v domácnosti.

benefits-humidity-absorber-teaser
Zjistěte více

4 kroky, jak se jednou provždy zbavit plísně

Jednoduché kroky a tipy, jak se zbavit plísně u Vás doma.

 

 

steps-get-rid-mold-teaser
Zjistěte více